kérdés_

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #63
    senki
    Participant
    • Topics started: 1
    • Replies written: 1
    • Total post: 2

    Helló!

    Csak eredeti licensekkel működik, vagy tört AchiCad-el és tört C4D-vel is?

     

    #125
    Dinnye
    Keymaster
    • Topics started: 0
    • Replies written: 67
    • Total post: 67

    Kedves Senki!

    Hát ez egy nagyon okos hozzászólás volt.

    Egyrészt hogy az angol fórumba így durr bele, másrészt ha minden programod tört akkor azt gondoltad hogy a potenciális vásárlót látom benned.

    Törést ne adjak mindjárt a saját progimhoz?

    #126
    senki
    Participant
    • Topics started: 1
    • Replies written: 1
    • Total post: 2

    Először is, ez egy valós problémákra utaló kérdés volt. Remélem nem sértettelek meg vele, ha felvilágosítalak, hogy egy Arhicad és egy C4D ára csillagászati. Főleg egy Építészhallgatónak. Sajnos nem engedhetek meg magamnak eredeti programokat, ahogy az oldaladra ellátogató potenciális vásárló jelöltek 98%-a sem, (természetesen egy tervezőirodában már nyilván bolti programokkal dolgoznak). Ha nem kötnéd license-hez a használatot, bőségesen több vásárlód lenne, köztük én is. Régebben sikerült “felhasználóbarátabban” dolgoznod. Nyilván pénzt szeretnél ráadásul minél többet. Mérsékeltebb feltételekkel bőven jövedelmezőbb lenne a válalkozásod. Remélem azzal sem sértettelek meg, hogy a cinizmusodra elegánsan válaszoltam, ahogy jómagadnak is kellett volna.

    A magyar fórum nem működik, legalábbis nálam.

     

    #127
    Dinnye
    Keymaster
    • Topics started: 0
    • Replies written: 67
    • Total post: 67

    Szerintem az archicadhez és cinemához is elérhető diák verzió. És a cinemához van nekem is diákverzióm (aminek az ára negyede az eredetinek). Az archicadhez bőven kaphatsz diákverziót regisztrálsz a distriburoknál kapsz hozzá kulcsot. Cinemánál nem tudom hogyan müködik a dolog.

    Igen pénzt szeretnék a munkámért kapni. Több hónapig dologzol valamiért ingyen? Nemhiszem. Az elöző ac4d+ én így voltam. Azt hittem van az emberekben annyi becsület ha használják a cuccot legább 5 eurót adnak érte. Nem volt. Kb 25 adományt kaptam 3 év alatt durván 20.000 letöltéssel. Többet ilyen nem lesz. Az összes építész ismerösöm lehülyézett, hogy ezt a jó cuccot ne adjam ingyen. Megfogadtam a tanácsukat.

    És igen lehet hogy tegnap este cinikus voltam. Meg fáradt is. De meguntam hogy mindig az árral basztatnak. Meg hogy megpróbálják törni a cuccot.

    Én sem akartam senkit megsérteni. Csak hát tudod ez a nickname. Kicsit komolytalan volt.

     

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.